Cześć wszystkim!

     Może na początek wypadałoby się przedstawić i napisać kilka słów o sobie. Tak więc tajemnicza Białowłosa Szprycha ma na imię Karolina. Skąd taki pseudonim? Białowłosa – tego chyba nie trzeba tłumaczyć, natomiast Szprycha – wiadomo, akcent rowerowy musi zostać zachowany. Rowerowy, bo o rowerze ten blog będzie, o mojej wielkiej pasji, na tym będę się skupiać najbardziej. Kilkudniowe wyprawy rowerowe, zawody, zwykłe przejażdżki. Będą to między innymi góry, bo to mtb zawładnęło moim sercem i zagnieździło się w nim na stałe, co oczywiście nie wyklucza innych typów rowerów oraz typowo rekreacyjnych wycieczek. Zamierzamy odkrywać przed Wami, my czyli ja i mój rower, przeróżne trasy i miejsca, jednym bardziej znane, innym mniej. Jednak nie będzie to jedyna rzecz o której będziecie mogli tutaj poczytać. Znajdzie się też coś o samym sprzęcie, odżywianiu i treningach, w zimie pojawią się również posty narciarskie i piesze górskie wycieczki.

Dlaczego zdecydowałam się założyć bloga?

     Chciałabym zwrócić uwagę na to, że nie jestem profesjonalną zawodniczką, a całą motywację do tworzenia tego bloga czerpię z chęci podzielenia się z Wami swoją pasją i pogłębieniu swojej wiedzy o świecie rowerowym. Zdobywanie nowej wiedzy oraz nowych sportowych umiejętności i pogłębianie ich sprawia mi ogromną przyjemność. Sport oraz prowadzenie bloga pochłaniają większość mojego czasu, jednak jestem również studentką, także od razu musicie wybaczyć mi mniejszą aktywność na blogu w trakcie sesji egzaminacyjnej. Wiele postów będzie dotyczyło moich rodzinnych stron, czyli Gór Opawskich oraz Rychlebskich Ścieżek, na których do tej pory spędzałam większość czasu i które znam jak własną kieszeń. Oczywiście zamierzam odkrywać przed Wami nowe, ciekawe miejsca.

Co sprawiło, że rower stał się częścią mojego życia?

     Wszyscy, którzy tego spróbowali, bez względu na typ i rodzaj roweru potrafią odpowiedzieć sobie na to pytanie. Przede wszystkim to po prostu uzależnia. Adrenalina, dobra zabawa, pozytywne zmęczenie, radość, którą można z tego czerpać, możliwość poznania wspaniałych ludzi i odwiedzenia niezwykłych miejsc. W chwili, w której pierwszy raz pokonałam na fullu górską trasę, cały świat rowerowy stał się nierozerwalną częścią mojego życia. Jestem z tego bardzo dumna! Dlatego właśnie chcę się tym z Wami podzielić i mam nadzieję, że skoro już tu trafiliście, będziecie tu zaglądać częściej, a może kiedyś spotkamy się na trasie!

karolina kręgiel

 zdj1

DCIM100GOPROGOPR0672.

Share This