W zeszły weekend, w Wiśle, po raz pierwszy odbyło się oficjalne spotkanie całego Kellys Team’u.

Jestem bardzo podekscytowana a jednocześnie dumna z faktu, że mogę współpracować z takimi wspaniałymi ludźmi i że to akurat mnie Kellys wybrał na swoją zawodniczkę.

We wspomniany weekend żadne z nas nie próżnowało – nagrywanie, sesja zdjęciowa, trening.. A w ciągu tych dwóch szalonych i zapracowanych dni trzeba było się przecież lepiej poznać i dowiedzieć czegoś o sobie.

_DSC1203net

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, w skład naszego Teamu wchodzi trzech uzdolnionych chłopaków: Bartosz Giemza, który będzie startował głównie w enduro i downhill’u, udowadniał przez cały weekend że jest naprawdę dobry w tym co robi.

_DSC0612net

Mateusz „Balon” Baliński, najdłuższy stażem , bo już od tamtego roku dumnie reprezentuje barwy Kellysa w enduro, któremu uśmiech nie schodzi z twarzy nawet na sekundę.

_DSC0924net

Najmłodszy zawodnik, 15-letni Krzysztof „Kriss” Kaczmarczyk, pomimo swojego młodego wieku niezwykle uzdolniony, całą swoją uwagę skupi na zjazdówce.

_DSC1016net

No i oczywiście jedna mała perełka, czyli ja. Głównie starty w maratonach, trochę lekkiego enduro.. I co tu dużo pisać, lubię RÓŻ 😀

_DSC0357net

Bardzo się cieszę, że dzięki całemu projektowi mogę rozwijać siebie i swoje pasje, poznawać takich niesamowitych ludzi, robić to co kocham i nie nudzić się nawet przez sekundę! Takie rzeczy sprawiają, że chce się żyć, a nasza codzienność jawi się w samych jaskrawych barwach. To wszystko niesamowicie motywuje do działania.

_DSC1112net

Ktoś musiał pracować, żeby ktoś mógł się obijać.. 😀

_DSC0476net

Oczywiście nie obeszło się bez nauki Białowłosej – jak poprawnie skakać.

_DSC0313net

A to zdjęcie podobno mówi DUŻO.. Oceńcie sami 😀

Jak widać, oprócz tego, że jesteśmy zawodnikami, jesteśmy też zwykłymi młodymi ludźmi, którzy lubią się śmiać i dobrze spędzać czas!

Mam nadzieję, że poza ciągłym czytaniem kim jesteśmy, będziecie mieli okazję poznać nas w sezonie i przekonać się na żywo jacy jesteśmy naprawdę. I obyście się nie zawiedli. Do zobaczenia!

_DSC1188net

 

 

Share This