Przychodzi wieczór, siedzisz w domu, nagle do drzwi dzwoni kurier. Otwierasz, w przekonaniu że to kolejny komplet różowych ciuszków rowerowych. A tutaj niespodzianka. Za kurierem stoi wielkie pudło. Od razu poznajesz, co się w nim znajduje. Widząc na pudle napis: Whyte, euforia wzrasta.

 

DCIM101GOPROGOPR3114.

 

W pośpiechu wnosisz pudło do mieszkania i zanim za kurierem dobrze zamkną się drzwi rzucasz się do pudła. Uchylasz karton, a tam… róż. Piękny, matowy, głęboki róż. Whyte 802 właśnie stoi w Twoim mieszkaniu! Wykonujesz taniec radości, a na drugi dzień z samego rana zanosisz rower to najbliższego serwisu, do złożenia.

Kiedy tylko dostajesz telefon, że rower jest gotowy, rzucasz wszystko i już w spd lecisz po odbiór.

 

w1w2

 

Różowa bestia jest piękna. Mat idealnie zgrywa się z ciemno-granatowymi i białymi dodatkami. Kto by pomyślał, że tak dobrze będzie to wyglądać i że te 4 kolory (róż, granat, czarny i biały) tak dobrze się zgrają. O wiele lepiej niż na zdjęciach, które nie oddają głębi kolorów. Wystarczy dorzucić różowy koszyk na bidon (Simpla) i różowe lub czarne błotniki i wychodzi zestaw idealny.

Na ramie dwa napisy Whyte – jeden czarny, na górnej rurze, drugi biały od spodu dolnej. Idealnie wychodzi na zdjęciach.  A co więcej – spawy na ramie nie są bardzo zauważalne!

 

w8 w7 w6

 

Wszystkie detale są dopracowane na ostatni guzik i dobrze przemyślane. Zaczynając od dużego, biało-granatowego logo na główce ramy, przez małe różowe logo na gripach, po flagę Wielkiej Brytanii, znajdującej się pod zaciskiem sztycy.

Na wszystkie detale można patrzeć i patrzeć. Nawet naklejki Rock Shoxa na amortyzatorze i te na kołach są w identycznych kolorze jak rama.

 

w4 w5 w3

 

Co do samej jazdy – wsiadasz i fruniesz J Koło 27,5”, rozmiar S, przy wzroście 167cm – geometria idealna. Amortyzator dobrze pracuje, a hamulce hamują tak, jak powinny. Nic nie strzela, nic nie przeskakuje. Rower jest dobrym rozwiązaniem na maratony rowerowe lub trasy typu Rychleby. No i na lans po mieście też się nada :)

Znasz to uczucie, że jesteś w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie i wszystko jest tak, jak być powinno? Na tym rowerze to uczucie nie mija :)

 

DCIM101GOPROGOPR3122.

 

 

Share This