Przed Mikołajem wszyscy pisali o tym, co kupić facetowi-kolarzowi na prezent. Mikołaj minął, ale przecież pod choinkę też by się coś przydało. A może by tak pomyśleć o nas, rowerowo zakręconych kobietach?

Przecież my też chcemy być na rowerze kolorowe i się wyróżniać. Nas równeż kręcą wszystkie gadżety. Nie tylko Wy pragniecie, aby rower był idealny w każdym szczególe, więc i my nie obrazimy się, gdy w pięknym świątecznym pudełeczku pod choniką znajdziemy różowe dekielki do sterów (oczywiście jako dodatek do prezentu głównego), kolorowe chwyty kierownicy (wiemy, że macie problem z rozróżnianiem kolorów, ale wybierzcie chociaż taki, który będzie pasował do naszego roweru :D).

Za kurtkę z najnowszej kolekcji Fox’a też się nie obrazimy.

Tak, tak panowie, nie tylko Wy chcecie dostawać rowerowe prezenty. Nas taki prezent będzie cieszyć dokładnie tak samo. Jeżeli planujecie kupić kobiecie perfumy, super, ale czemy by nie dorzucić do tego pary różowych rękawiczek?
Pamiętajcie, że dla kobiety ciuchów nigdy za mało. Rowerowych też. Szczególnie różowych.

Tak więc do świąt zostało półtora tygodnia, okres, w którym można wpaść na pomysł ciekawego prezentu. Poniżej kilka propozycji, z których ja osobiście byłabym zadowolona. Czas start!

 

1. Kask Kellys Razor z Mips’em. Cena 499zł.

Osobiście testuję ten kask od kilku tygodniu i jest naprawdę godny polecenia, ale nie będę się roztkliwiać na temat jego właściwości (recenzja wkrótce się pojawi). Jego kolorystyka również mnie urzekła. A co najlepsze, można wymieniać kolor daszku. Cena każdego kolejnego to 39,90zł.

Pod tym linkiem znajdziecie wszystkie wersje kolorystyczne: http://shop.kellysbike.com/pl/468-kaski-dla-doroslych

RAZOR_tiffani_green_MIPS_product

2. Gogle Fox Hot Pink. Cena 179zł.

Tak popularne ostatnimi czasy rowerowe gogle i jednocześnie tak przydatne na zjazdy w zimie. Zdecydowanie urzekła mnie różowa kolekcja Fox’a na 2016 rok i w mojej szafie z pewnością znajdzie się kilka rzeczy.

goo

3. Rękawiczki Fox Dirtpaw Lady Black/Pink. Cena 119zł.

Świeżych rękawiczek (w dodatku różowych) nigdy za dużo. Kolejna pozycja z listy Fox’a po raz 2.

dt

4. Skarpety Fox Mx Cauz Pink. Cena 69zł.

Pozycja Fox’a po raz 3. Już ostatni, chociaż mogłoby się znaleźć tego tutaj trochę więcej. Nigdy nie byłam fanką skarpet za kolano na rower, dopóki sama ich nie założyłam. Ujęły moje serce i myślę, że wiele kobiet również je uwielabia. Zaszalejcie więc i kupcie nam.. Te różowe.

sk

Dobra, z Fox’em kończę, po prostu kolekcja 2016 mnie osobiście urzekła.

4. Kurtka Endura Gridlock II 2016. Cena 329zł.

Idealna na zimę i to nie tylko na rower. Kolor też urzeka. Osobiście mam zeszłoroczny model, więc naprawdę polecam.

gr

5. Rowerowy weekend/tydzień. Gran Canaria, Garda, Chorwacja..

Albo coś z grubej rury. Wykupcie swojej ukochanej Radość i satysfakcja gwarantowana. No i wspomnienia pozostaną…

garda_Michal_Szymanski_shutterstock_222655714

zdjęcie pożyczone ze strony www.turystyka.wp.pl

6. A może by tak GoPro..?

Pomyślcie, sami przy okazji z tego skorzystacie!

go

Propozycji jest oczywiście o wiele więcej, książki, kosmetyka rowerowa.. Mam nadzieję, że mój post chociaż w małym stopniu pomoże Wam w wyborze prezentu. Udanych zakupów!

Share This