Wiecie jak to jest wstawać rano, w dodatku we wrześniu, i jedyne czym się martwić to to, który rower wybrać, żeby sobie pojeździć? Nie? Ja też nie :) Miałam jednak namiastkę takiego tygodnia i okazję żeby spróbować chociaż przez chwilę jak to jest, na testach kolekcji Kellys’a 2017 w Kluszkowcach. Oczywiście najpierw były obowiązki, a później frajda z jazdy.

 

img_3512

 

Kluszkowce każdy zna, chociażby z popularnej imprezy JoyRide. To właśnie tutaj psy szczekają… :) A miejsce to tętni życiem tylko w trakcie jakichś wydarzeń, głównie rowerowych i narciarskich, a punktem całego zamieszania jest hotel CzorsztynSki.

W tym roku Kellys postanowił zorganizować testy nowej kolekcji tydzień po prezentacji. Miejsce dobrane idealnie, ze względu na różnorodność terenu i możliwość przetestowania wszystkich rowerów, od szosy, przez mtb i enduro po downhill.

 

DCIM101GOPROGOPR2740.

Widok z Góry Wdżar

 

Kolejnym świetnym punktem imprezy były codzienne szkolenia rowerowe z MTB Academy, oczywiście dla chętnych. Reszta w tym czasie mogła jechać na wycieczkę MTB z Rafałem Hebiszem, trenerem kadry juniorów, wsiąść na szosę lub jeździć na rowerze gdzie go tylko dwa koła poniosą.

 

DCIM101GOPROGOPR2750.

I co tu wybrać…?

 

Pomimo różnych obowiązków udało mi się wziąć udział i w szkoleniu, i w wycieczce, i nawet przejechać się wyciągiem z rowerem. Przyznam że trasy enduro są naprawdę warte uwagi, zachodu i ruszenia tyłka z ciągłych Rychlebskich żeby tu przyjechać i spróbować czegoś nowego. Dobrze przygotowane, z luźnymi kamieniami ze względu na ukształtowanie terenu sprawiają jeszcze więcej frajdy. Nawet poza jazdą na rowerze, góry w okolicy oferują wiele ciekawych szlaków do pieszych wycieczek.

 

DCIM101GOPROGOPR2754.

Widok z Góry Wdżar

 

Co prawda pogoda nie rozpieszczała, bo 3 stopnie o 7 rano nie wróżą nic dobrego, szczególnie dla takich zmarzluchów jak ja, ale wystarczył jeden podjazd i już zapominało się o zimnie. Ewentualnie można było to olać i iść na siłownię i do spa.. Tak jak mi się zdarzyło, gdy nic nie było w stanie mnie rozgrzać.

 

DCIM101GOPROGOPR2748.

Widok z Góry Wdżar

 

A dla wszystkich, którzy planują wybrać się do Kluszkowiec i do hotelu CzorsztynSki – polecam szarlotkę na gorąco z lodami. Po całodniowych eksplorowaniu okolicznych gór smakuje najlepiej na świecie.

 

DCIM101GOPROGOPR2732.

Przygotowania do testów pełną parą.

 

 

Share This